Регистрация Комтендер общайся, твори, зарабатывай.

Так сталося, що прем"єра пісні та стаття  блогера наштовхнула нас на думку провести серед наших музичних авторів конкурс української пісні, яка б можливо стала справжнім гімном кожного українця.

 

Умови дуже прості - ніяких обмежень за професійною приналежністю авторів, музичним та поетичним змістом творів  ( звісно, в рамках пристойності.)

Конкурсанти  завантажують аудіосток, та сповіщають Адміна конкурса щодо композиціі-здобувача.

Рекомендуємо також викласти текст конкурсної пісні на форумі нашої сторінки.

Композиція буде завантажена в  плей-лист нашої сторінки, та в сторінки голосування за трьома номінаціями - жюрі всіх бажаючих, жюрі авторів, та жюрі спонсорів. Кращі твори будуть також транслюватися по інтернет- радіо.

Обмежень по строку наразі не існує. 

Якщо, завдяки конкурсу, (прямо чи опосередовано) держава здобуде гімн, що справді надихає, на шляхетність та гідність, якого будуть співати на урочистих подіях та за сімейним столом, ми припинемо змагання.

 

Та як би не сталося з гімном, без сумніву, ми обов"язково відкриємо для себе нових талантів та почуємо нові українські пісні. Бо народ наш співучий та талановитий.

 

Ми сподіваємось на підтримку нашої ініциативи різними политічними та патріотичними силами, спонсорами, рекламодавцями, творчими спілками та простими людьми вболівающими за українську культуру та традиції.

 

Запрошуємо до конкурсу всіх бажаючих!

 

Успіху Вам! 

Яндекс.Метрика